ARHITEKTŪRA

Inmode ražo lielu skaitu standartizēta tipa ēkas, kā arī individuālos projektus. Atšķirībā no individuālajiem projektiem, standarta tipa ēkās tiek standartizēta pamata konstrukcija, sienu konstrukcija, kā arī moduļu augstums un platums. Ņemot vērā identiskos izmērus, tipveida ēku moduļus iespējams salikt vienu virs otra līdz pat trim stāviem.  Katrs izkārtojums tiek plānots individuāli, atbilstoši Jūsu vēlmēm un prasībām.  Tikai otrajā posmā izkārtojumi tiek ieviesti ražošanas plānos, t.i. atsevišķos moduļos. 
Vienīgā prasība attiecībā uz moduļu lielumu, kas jāņem vērā, ir pārvadāšanas process. Moduļa izmēram no 4m platuma un 17m garuma ir nepieciešama īpaša transportēšana.
Ja sadarbojaties ar arhitektu un Jums jau izstrādāts vēlamais telpu plāns – mūsu arhitekti un dizaineri sadalīs Jūsu izkārtojumu moduļos un izveidos izgatavošanas plānus.  Pēc tam var sākt moduļu, t.i., Jūsu ēkas ražošanu. 
Mēs strādājam, domājot par nākotni, un izmantojam pārbaudītus, kā arī nesen ieviestus materiālus. Atkarībā no pieprasījuma un ēkas konstrukcijas, prasmīgi iespējams kombinēt dažādus fasāžu veidus.
Mūsu modulārās konstrukcijas atbilst visām esošajām prasībām attiecībā uz fiziskajiem aspektiem. Tiek ievērotas gan ēku siltināšanas, energoefektivitātes,  gan arī skaņas izolācijas prasības.
Skaņas izolācija vissvarīgākā ir skolām, ēkām, kurās ir daudz biroju, kā arī atvērta plānojuma birojiem. Mūsu konstrukcijas garantē , ka tiks sasniegtas labākas skaņas izolācijas iespējas.